Wszechstronna okleiniarka CEHISA Compact-PS – pokazy okleinowania na targach DremaSilesia 2019

Skonstruowana przez hiszpańską firmę CEHISA okleiniarka prostoliniowa COMPACT-PS w odświeżonej i udoskonalonej wersji, zostanie zaprezentowana podczas odbywających się w tym miesiącu targów DremaSilesia w Sosnowcu na stoisku poznańskiej firmy CEHPOL. Jest ona wyłącznym przedstawicielem tego producenta w Polsce.

Cechą charakterystyczną tej maszyny są niewielkie gabaryty oraz duże możliwości konfiguracyjne, które to cech powodują, że okleiniarka ta sprawdza się doskonale w zakładach rzemieślniczych. Jej długość, przy zainstalowanych siedmiu agregatach, wynosi zaledwie 3,2 m. Najważniejszym elementem wyposażenia tego modelu, jest agregat wstępnego frezowania płyty, który zapewnia doskonałą jakość okleinowanych formatek. Dzięki zastosowaniu dwóch głowic i dwóch silników o dużej mocy, jest on bardzo trwały i niezawodny. Agregat wstępnego frezowania poprzedzony jest nową, dużą belką wejściową, która znacznie ułatwia wprowadzenie dużych elementów. Dzięki zastosowaniu agregatu obcinającego z dwoma piłkami, jest możliwość zastosowaniu wszystkich rodzajów obrzeży, a także listewek drewnianych o grubości do 5 mm. Takie same możliwości daje też agregat frezujący obrzeże z bardzo mocnymi silnikami 0,55 kW każdy. Kolejną cechą, która wyróżnia ten model jest możliwości zainstalowania jednocześnie 3 agregatów wykańczających: cyklina promieniowa, cyklina płaska oraz polerka. Zapewniają one doskonały wygląd obrzeża i czystą powierzchnię płyty, bez kleju. Wszystkie agregatu zostały wyposażone w króćce odpylające, aby nic nie zakłócało prawidłowej pracy maszyny. Nie bez znaczenia jest też nowy panel sterujący, umieszczony na obrotowym ramieniu. Dzięki takiemu rozwiązaniu, obsługa maszyny stała się jeszcze łatwiejsza.

wstepne_frezowanie.jpg

Egzemplarz prezentowany podczas targów DremaSilesia będzie także wyposażony w system przełączania agregatów obróbczych na dwie grubości obrzeża z poziomu panelu sterującego. Eliminuje to konieczność ręcznego ustawiania agregatów przy zmianie grubości oklejanego obrzeża.

polerka-cyklina_promieniowa-cyklina_plas

Zapraszamy na targi DremaSilesia w dniach 26-28 kwietnia 2019, gdzie będzie można przetestować w pracy niewielką okleiniarkę o dużych możliwościach!

Wstecz

Partnerzy Medialni