Targi DREMA i DremaSilesia napędzane sukcesem!

Międzynarodowe Targi Maszyn i Narzędzi dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego DREMA od lat dają okazję do prezentacji najnowocześniejszych dokonań polskich i zagranicznych producentów maszyn, narzędzi i urządzeń dla przemysłu drzewnego i meblarskiego. Razem z targami DremaSilesia są idealną przestrzenią dla przedstawienia współczesnych technologii i rozwiązań dedykowanych branży obróbki drewna.

Andrzej Półrolniczak, dyrektor targów DREMA i DremaSilesia:

Wystawcy światowego formatu chętnie chwalą się nowościami i innowacyjnymi osiągnięciami z sektora drzewnego i meblarskiego. Cieszę się, że Międzynarodowe Targi Maszyn i Narzędzi Dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego DREMA są już jednym tchem wymieniane razem z najważniejszymi wystawami branży drzewnej i meblarskiej na świecie. Uczestnictwo w nich daje znakomitą możliwość – z jednej strony - do zaprezentowania nowych produktów i udoskonalonych rozwiązań, z drugiej strony – do zapoznania się z szeroką ofertą  firm z branży i aktualnymi trendami.

Edycja DREMA 2018 była rekordowa - na 25 400 m2 powierzchni wystawienniczej swoją ofertę zaprezentowało 389 wystawców z 19 państw. Pawilony ekspozycyjne przez cztery dni odwiedziło łącznie 16 600 profesjonalnych zwiedzających z branży drzewnej i meblarskiej.

Międzynarodowe Targi Maszyn i Narzędzi dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego DREMA są obecnie w czołówce największych wystaw światowych dedykowanych branży obróbki drewna. Według danych VDMA-Auma 2018, targi DREMA znalazły się na piątym miejscu w rankingu znanych światowych ekspozycji, tuż obok niemieckich LIGNA, włoskich XYLEXPO, amerykańskich IWF Atlanta czy chińskich WMF Shanghai, stając się tym samym poważnym graczem w globalnej targowej elicie. Prestiż targów DREMA podkreśla również fakt, że znajdują się na liście 15 światowych wystaw dedykowanych przemysłowi obróbki drewna, oficjalnie popieranych przez Europejską Federacją Producentów Maszyn do Obróbki Drewna EUMABOIS.

Targi DREMA, poza czysto biznesowym charakterem, pełnią też liczne funkcje: edukacyjną, charytatywną, promocyjną – to wszystko sprawia, że oferta jest kompleksowa i przyciąga rzesze osób zawodowo i hobbystycznie związanych z obróbką drewna. Stale podnoszony poziom ekspozycji oraz bliska współpraca z Wystawcami, Partnerami i Patronami dają gwarancję, że pawilony wystawiennicze obfitują w innowacyjne rozwiązania i tworzą uczestnikom dostęp do najlepszej oferty branżowej. Z kolei ciekawy i merytoryczny program wydarzeń towarzyszących stanowi odwzorowanie potencjału drzemiącego w całym polskim przemyśle drzewno-meblarskim. Podczas edycji 2018 udało się przygotować wiele przestrzeni specjalnych: VI Kongres Przemysłu Drzewnego KOOPDREW, Pawilon Promocji Drewna, Strefa Parkietu, Strefa Wiedzy i Konsultingu Drewno.pl, DREMA Design, DREMA TV, studio na żywo Dom i Drewno oraz konkurs Starcie Mistrzów, B2B Wood Meetings, DREMA Tools, Poligon Prezentacji Lakierniczych, warsztaty InfoTEC WorkShop,  konkurs Wyczarowane z Drewna, XVII Mistrzostwa Polski we Wbijaniu Gwoździ, Akademia Pelletu, Strefa BHP,  prezentacje Lasów Państwowych.

Szczególnie chciałbym podkreślić projekt Drema Dzieciom, który jest doskonałym narzędziem promocyjnym dla firm działających w sektorze drzewnym i meblarskim, poligonem umiejętności praktycznych dla przyszłych specjalistów branży, a przede wszystkim prześwieca mu szlachetny cel. Meble wykreowane w pokazowych fabrykach na żywo to wspólne dzieło, w które zaangażowani są Wystawcy, Media oraz studenci Wydziału Technologii Drewna Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu. Dzięki ich pracy i zaangażowaniu oraz wielkiemu sercu, do Domu Dziecka w Chrzypsku Wielkim przekazane zostały komplety mebli, które wywołały ogromny uśmiech na twarzach podopiecznych placówki.

Zapraszam do Poznania na jubileuszową 35 edycję targów DREMA w terminie 10-13 września 2019 r. Zachęcam również do wzięcia udziału w targach DremaSilesia w Sosnowcu w dniach 26-28 kwietnia 2019 r.

Rosnąca popularność targów DREMASILESIA sprawia, że z roku na rok wydarzenie gromadzi nowych wystawców, a kompleksowa oferta przyciąga zwiedzających z całej Polski, jak również profesjonalistów z zagranicy. To znakomita okazja do poznania technicznych i technologicznych trendów w produkcji mebli i obróbki drewna. Przedsięwzięcie to stanowi idealną formę promocji, kreuje efektywne biznesowe relacje, które procentują podpisanymi umowami, kontraktami i długofalową współpracą. Kluczowym aspektem uczestnictwa w DREMASILESIA jako targach regionalnych  jest właśnie weryfikacja oczekiwań klientów w bezpośrednim kontakcie.

DremaSilesia to największe branżowe targi regionalne, skupiające liderów rynku. Z każdą kolejną edycją cieszą się coraz większym zainteresowaniem – rok 2018 to 1520 m2 powierzchni wystawienniczej, oferta zaprezentowana przez 69 wystawców oraz obecność 1500 profesjonalnych zwiedzających reprezentujących branżę drzewną i meblarską.

Serdecznie zapraszam! DREMA i DremaSilesia 2019 - targi dla branży drzewno-meblarskiej

Wstecz

Partnerzy Medialni