Patronat Honorowy


Patronat Medialny


Patronat Branżowy


Strefa antysmogowa na targach DremaSilesia 2019

Specjalna strefa antysmogowa przygotowana przez “Magazyn Biomasa” pojawi się podczas kwietniowych targów DREMA Silesia (26-28.04.). W ramach strefy zwiedzający wystawę w Sosnowcu będą mieli możliwość obejrzeć nowoczesne kotły pelletowe oraz antysmogowe rozwiązania dla domu.

Strefa antysmogowa

– Widzimy coraz większe zainteresowanie odbiorców indywidualnych tematem kotłów na pellet i samego pelletu drzewnego oraz generalnie zagadnieniem zanieczyszczonego powietrza, który jest ogromnym problemem w skali całego kraju. Stąd pomysł, żeby stworzyć specjalną strefę antysmogową, która z jednej strony będzie promować kotły na pellet i urządzenia antysmogowe, a z drugiej punktem wiedzy na temat smogu, dotacji na wymianę starych instalacji kotłowych, nowoczesnych rozwiązań dedykowanych osobom planujących budowę domu – mówi Jolanta Kamińska z “Magazynu Biomasa”.

W strefie zlokalizowanej przy stoisku “Magazynu Biomasa” będzie znajdować się m.in. aleja kotłów pelletowych, gdzie każdy z odwiedzających będzie miał możliwość zapoznania się z ofertą nowoczesnych urządzeń, najważniejszych informacji na temat ekologicznych biopaliw oraz indywidualnej konsultacji.

– Planujemy także zaprezentowanie innych urządzeń antysmogowych, m.in. oczyszczaczy powietrza, nawiewników antysmogowych, masek antysmogowych i innych rozwiązań, które wpisują się w aktualny trend walki ze smogiem – podkreśla Jolanta Kamińska.

Polska jest w czołówce europejskich krajów – producentów pelletu drzewnego. Krajowa konsumpcja granulatu rośnie z roku na rok, m.in. dzięki coraz większej świadomości społecznej z zakresu czystego spalania, ale także ogólnoświatowemu trendowi odwrotu od węgla i promowania źródeł odnawialnych.

Kontakt w sprawie strefy

Jeśli jesteś zainteresowany pokazaniem swojego kotła/urządzeń antysmogowych w strefie “Magazynu Biomasa” zadzwoń: + 48 790 439 216 lub napisz: redakcja@magazynbiomasa.pl

O targach

DremaSilesia to największe regionalne targi branży drzewnej i meblarskiej, które w trakcie 3 dni promują nowoczesne rozwiązania technologiczne dla małych i średnich firm z branży drzewnej, leśnej i meblarskiej.

Z każdą kolejną targi edycją cieszą się coraz większym zainteresowaniem – rok 2018 to 1520 m2 powierzchni wystawienniczej, oferta zaprezentowana przez 69 wystawców oraz obecność 1500 profesjonalnych zwiedzających.

DremaSilesia są także odwiedzane przez osoby zainteresowane energetycznym wykorzystaniem drewna: kotłami na pellet i biomasę, pelletem jako ekologicznym paliwem, możliwością produkowania granulatu drzewnego na własny użytek czy zagospodarowania biomasy drzewnej z tartaków lub firm przetwarzających drewno w zakładach produkcyjnych.

Wstecz

Partnerzy Medialni