Rekordowa edycja targów DremaSilesia 2019 - zapraszamy!

Formuła targów DremaSilesia nastawiona jest na prezentację najlepszych rozwiązań dla sektora drzewno-meblarskiego, a ekspozycja koncentruje się szczególnie na wysokiej jakości maszynach, narzędziach i urządzeniach dla branży obróbki drewna.

Zwiedzający znajdą tu wyselekcjonowaną ofertę najważniejszych firm – liderów przemysłu drzewno-meblarskiego. Podnoszeniu wiedzy i pomysłom na wykorzystanie stolarskich umiejętności sprzyjać będą warsztaty, pokazy i seminaria prowadzone przez wybitnych specjalistów. W których warto wziąć udział? Sprawdźcie sami!

- Trzynasta edycja targów DremaSilesia okazuje się być bardzo szczęśliwą. Targi, które startowały z poziomu targów regionalnych dedykowanych dla Górnego Śląska, potem do regionu Polski Południowej, dzisiaj stały się imprezą ogólnopolską. Targi DremaSilesia odwiedzają firmy branży drzewnej i meblarskiej z całej Polski. Tegoroczna edycja jest rekordowa pod względem powierzchni wystawienniczej,  ilość wystawców i imprez towarzyszących. W przestrzeni targowej pracować będą trzy ciągi technologiczne produkcji szafek kuchennych – tak sosnowieckie wydarzenie przedstawia Andrzej Półrolniczak, dyrektor targów DremaSilesia. - Na stoiskach wystawców pojawiają się nie tylko rozwiązania dla małych firm rzemieślniczych, ale także centra obróbcze dla średnich i dużych fabryk mebli. Udział w targach przedstawicieli wiodących ogólnopolskich stowarzyszeń i izb branżowych potwierdza, że w dniach od 26 do 28 kwietnia w Sosnowcu bić będzie serce całej branży – dodaje Półrolniczak.

Zapraszamy na trzy dni do Expo Silesia w Sosnowcu, Targi Maszyn i Narzędzi Do Obróbki Drewna DremaSilesia, 26-28 kwietnia 2019

Wstecz

Partnerzy Medialni