Zgłoś się na targi - otrzymaj rabat!

Wciąż przyjmujemy zgłoszenia na targi branży drzewnej i meblarskiej. Jeśli chcą Państwo wziąć udział i zgłoszą swoją firmę zarówno na targi DREMASILESIA, jak i DREMA, to otrzymają Państwo po 5% zniżki na zakup powierzchni wystawienniczej w obu wydarzeniach!

Targi Drema to jedno z największych europejskich przedsięwzięć dla przedstawicieli branży drzewnej, stolarskiej i meblarskiej. Targi Dremasilesia to największe regionalne spotkanie sektora obróbki drewna. Ideą obu wydarzeń jest prezentacja najnowszych technologii, maszyn, innowacyjnych rozwiązań oraz nowości rynkowych na skalę międzynarodową i lokalną. Oba przedsięwzięcia się uzupełniają i w sposób kompleksowy przedstawiają ofertę producentów i dystrybutorów skupionych w sektorze drzewnym i meblarskim. Udział w tych targach jest najbardziej optymalną formą wyprzedzenia konkurencji i inwestycji w rozwój przedsiębiorstwa.

Przypominamy, że ZGŁOSZENIA NA TARGI ODBYWAJĄ SIĘ TYLKO PRZEZ STREFĘ WYSTAWCY >> tutaj

ZGŁOŚ UDZIAŁ SWOJEJ FIRMY JAKO WYSTAWCA NA TARGI DREMASILESIA I DREMA - OTRZYMASZ PO 5% ZNIŻKI NA ZAKUP POWIERZCHNI EKSPOZYCYJNEJ W OBU WYDARZENIACH!

Wypowiedź - Andrzej Półrolniczak, dyrektor targów DremaSilesia

- Rosnąca popularność targów DREMASILESIA sprawia, że z roku na rok wydarzenie gromadzi nowych wystawców, a kompleksowa oferta przyciąga zwiedzających z całej Polski, jak również profesjonalistów z zagranicy. To znakomita okazja do poznania technicznych i technologicznych trendów w produkcji mebli i obróbki drewna. Przedsięwzięcie to stanowi idealną formę promocji, kreuje efektywne biznesowe relacje, które procentują podpisanymi umowami, kontraktami i długofalową współpracą. Kluczowym aspektem uczestnictwa w DREMASILESIA jako targach regionalnych  jest właśnie weryfikacja oczekiwań klientów w bezpośrednim kontakcie.

TARGI DREMASILESIA  - SPRAWDŹ, DLACZEGO WARTO WZIĄC UDZIAŁ >>

DREMASILESIA 2019 - NAJWIĘKSZE TARGI REGIONALNE DLA BRANŻY DRZEWNEJ I MEBLARSKIEJ >>

INFOTEC WORKSHOP - PROGRAM WARSZTATÓW STOLARSKICH >>

TARGI DREMA PIĄTĄ WYSTAWĄ ŚWIATOWĄ >>

Targi DREMA i DREMASILESIA 2019 - tu warto być!

Wstecz

Partnerzy Medialni