Weź zaproszenie na Pokazową Fabrykę Mebli na Żywo DremaSilesia 2018

W terminie 6-9 marca 2018 w ramach targów Meble Polska, Arena Design i Home Decor, które odbywają się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, osoby zainteresowane uczestnictwem w warsztatach i wykładach InfoTEC WorkShop mogą zapoznać się z materiałami informacyjnymi i pobrać zaproszenia na to wydarzenie.

Materiały: zaproszenia na warsztaty oraz bilety wstępu są dostępne w Biurach Obsługi Targów w pawilonach nr 3,5 i 7 oraz przy czynnych wejściach: wschodnim (od ul. Głogowskiej) oraz północnym (od ul. Bukowskiej).

Jak zwiększyć zyski? Jak wyprodukować szybciej? Jak zoptymalizować zatrudnienie? Na te i inne pytania z łatwością będzie można uzyskać odpowiedzi podczas targów DremaSilesia, które odbędą się w dniach 6-8 kwietnia 2018 r., w Expo Silesia w Sosnowcu.

Przez 3 dni trwania targów działać będzie pokazowa Fabryka Mebli na Żywo powered by InfoTEC WorkShop - wykłady i warsztaty pod hasłem „Innowacje w produkcji mebli małoseryjnych i jednostkowych, a wpływ na zwiększenie zysków i usprawnienie produkcji.”

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny po rejestracji >>TUTAJ

 

Fabryka Mebli na Żywo powered by InfoTEC WorkShop

targi DremaSilesia

6-8 kwietnia 2018, Expo Silesia, Sosnowiec

ZAPRASZAMY!!!

20180306_112036.jpg

Wstecz

Partnerzy Medialni

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact