Zdobądź po 5% zniżki na udział w targach DremaSilesia i Drema 2018

Targi DremaSilesia i Drema to wydarzenia dedykowane firmom reprezentującym przemysł drzewny, stolarski i meblarski. Oba przedsięwzięcia cieszą się dobrą opinią wśród profesjonalistów i wciąż się rozwijają, stanowiąc na tę chwilę najważniejsze miejsce spotkań liderów branży drzewno-meblarskiej z Polski i z zagranicy.

Targi Drema to jedno z największych europejskich przedsięwzięć dla przedstawicieli branży drzewnej, stolarskiej i meblarskiej. Targi Dremasilesia to największe regionalne spotkanie sektora obróbki drewna. Ideą obu wydarzeń jest prezentacja najnowszych technologii, maszyn, innowacyjnych rozwiązań oraz nowości rynkowych na skalę międzynarodową i lokalną. Oba przedsięwzięcia się uzupełniają i w sposób kompleksowy przedstawiają ofertę producentów i dystrybutorów skupionych w sektorze drzewnym i meblarskim. Udział w tych targach jest najbardziej optymalną formą wyprzedzenia konkurencji i inwestycji w rozwój przedsiębiorstwa.

Drogi Wystawco! Jeśli chcesz wziąć udział i zgłosisz swoją firmę zarówno na targi DREMASILESIA, jak i DREMA, to otrzymasz po 5% zniżki na zakup powierzchni ekspozycyjnej w obu wydarzeniach! Tu warto być!

 

Zarezerwuj swój czas:

Targi DremaSilesia - 6-8.04.2018, Expo Silesia, Sosonowiec

Targi DREMA - 11-14.09.2018, Międzynarodowe Targi Poznańskie

Wstecz

Partnerzy Medialni

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact