Nowatorski projekt "Rzeczywistość to za mało" od NESTRO na targach DREMASILESIA!

Nestro jest producentem urządzeń z ponad 35-letnim doświadczeniem i oferuje szeroki wachlarz produktów i usług z zakresu odpylania , transportowania i oddzielania wiór, pyłów i innych materiałów lekkich, jak i powietrza i gazów w obszarach związanych z obróbką papieru, pyłu, drewna, lakieru, tworzywa sztucznego, odpadów i paliw stałych. Produkty firmy działają w każdym zakątku globu - Grupa NESTRO jest już obecna na całym świecie z biurami sprzedaży i firmami partnerskimi.

Produkty i usługi firmy NESTRO dążą do polepszenia warunków w zakładach pracy i jakości życia dzięki redukcji szkodliwych substancji w powietrzu. Bardziej wydajne wykorzystanie surowców np. przy obróbce drewna (brykietowanie, peletowanie) oraz oszczędność energii zwiększają rentowność przedsiębiorstw współpracujących z firmą partnerów.

Dalekosiężny sukces opiera się na nieustannej obserwacji rynku i ciągłym wdrażaniu innowacji. Produkty i usługi NESTRO już teraz wyprzedzają swój czas.

Firma NESTRO została prekursorem nowatorskich rozwiązań technologii AR w branży drzewno-meblarskiej! Rozszerzona rzeczywistość AR Augmented Reality to technologia, która pozwala w realnym czasie łączyć obraz świata rzeczywistego z animacją 3D i w ten sposób uzupełniać lub rozszerzać widzialną rzeczywistość. Już podczas targów DREMASILESIA, w dniach 12-14 maja 2017 w Expo Silesia w Sosnowcu będzie można dostarczyć swoim zmysłom dodatkowych niespodzianek.

 

collage.jpg

 

Specjalnie przygotowana aplikacja NESTRO dostępna i pobierana na telefon lub tablet w systemie Android, umożliwia (z wykorzystaniem gotowych prospektów firmy) obserwację przy użyciu AR, lewitujących podczas pracy urządzeń. Cały projekt Nestro rewolucjonizuje obszar postrzegania i prezentacji urządzeń oraz ich ruchu.

Z kolei w oparciu o grafikę trójwymiarową 3D, dzięki  okularom VR i dźwiękowi można odciąć się od bodźców zewnętrznych i stać się uczestnikiem wykreowanego świata wirtualnego, który ma za zadanie przenieść użytkownika do urządzeń firmy Nestro - wentylatorów, wygarniaczy silosowych, ślimaków transportowych i ogromnego wielomodułowego filtra podciśnieniowego.

 

Zobaczcie sami, jak to działa!

Wstecz

Partnerzy Medialni

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact