Meble Twojego Pomysłu - znani youtuberzy na targach DremaSilesia 2019

Na targach DremaSilesia na odrębnym stoisku odbędą się pokazy znanego youtubera Sławka z Meble Twojego Pomysłu. Podczas trzech dni targów Sławek podzieli się wiedzą i doświadczeniem nabytym przy pracy z drewnem. Zaprezentuje rozmaite techniki i sposoby wykonania. Pokaże maszyny i narzędzia podczas pracy i faktyczne ich zastosowanie w praktyce.

Sławek z MTP podkreśla, że na kanale rozróżnić można trzy kategorie filmów: Realizacje, prezentacje i seria krok po kroku: - Dzięki video realizacjom przekazuję wszystkim zainteresowanym, w jaki sposób wykonać rozmaite projekty, jakie narzędzia i maszyny są potrzebne do ich wykonania, oraz jakich pomocy i akcesoriów użyć. Tworzę również video prezentację sprzętu i pomocy których używam. W filmach tej serii skupiam się wyłącznie na produkcie (maszynie lub narzędziu), na omówieniu jego właściwości i zalet - dodaje Sławek. - W serii krok po kroku rozkładam cały proces produkcji na czynniki pierwsze starając się wytłumaczyć i rozwiązać zaistniały problem, lub pokazać szczegółowo od podstaw wszystkie etapy pracy przy projekcie.

Więcej realizacji video TUTAJ>>

Na targach DremaSilesia 2019 na stoisku Meble twojego Pomysłu będą maszyny stacjonarne do obróbki drewna firmy Felder. Maszyny będą podłączone i gotowe do pracy. Odbędą się prezentacje, szkolenia i pokazy na żywo, z wykorzystaniem maszyn do różnych prac, w różnych konfiguracjach, z różnymi przystawkami. Poza tym będzie kilka ciekawostek, takich jak przenośny stół roboczy firmy Triton, System Thermelt do wypełniania ubytków i sęków w drewnie, oraz kody rabatowe na zakup u producenta systemu Thermelt.

Warsztat Stolarski Meble Twojego Pomysłu wykonuje indywidualne projekty na zamówienie w całej Polsce i za granicę. Zajmuje się realizacją nieszablonowych zamówień, głównie z drewna litego. Cały etap produkcji mebla przebiega w warsztacie. Od planowania, rozcinania tarcicy na poszczególne elementy, obróbki, sklejania w prasie stolarskie, po malowanie, lakierowanie, olejowanie i zalewanie żywicą.

Dzięki video realizacjom krok po kroku, każdy zainteresowany może zobaczyć, jak z pomysłów Klientów powstają wymarzone meble i przedmioty z drewna. Stolarze pokazują, jak zrobić od podstaw meble i konstrukcje drewniane, jak wykonać pomoce i szablony przydatne w warsztacie. Zobaczyć również można, jak używać narzędzi ręcznych, elektronarzędzi, oraz maszyn do obróbki drewna. Każdy niepowtarzalny przedmiot wykonany w Warsztacie MTP, otrzymuje indywidualny numer odbity pod powłoką lakierniczą. Numer potwierdzony jest Certyfikatem Autentyczności stanowiącym posiadanie Jedynego Niepowtarzalnego Egzemplarza.

Warsztat podejmuje się zleceń, których inni nie mogą wykonać, realizuje proste pomysły jak i niestandardowe. Wszystkie prace wykonywane są przede wszystkim solidnie. W MTP można zamówić niepowtarzalne przedmioty według własnego projektu.

screenshot_2.jpg

Serdecznie zapraszamy, targi DremaSilesia, 26-28.04.2019, Expo Silesia Sosnowiec, stoisko nr 3.

Wstecz

Partnerzy Medialni