InfoTEC Workshop - program warsztatów stolarskich

InfoTEC WORKSHOP 2019 - Warsztaty stolarskie dla Profesjonalistów, odbywają się pod hasłem „Cyfrowa przyszłość w produkcji i sprzedaży mebli jednostkowych oraz małoseryjnych”. Podczas warsztatów omówimy jak kształtuje się przyszłość branży meblarskiej oraz pokażemy w praktyce, jak działa cyfrowa produkcja mebli skrzyniowych, która jest nieuniknionym elementem przyszłości.

InfoTEC WORKSHOP to także doskonała okazja, aby znaleźć inspirację, otrzymać porady eksperckie czy zapoznać się bliżej z innowacyjnymi maszynami wykorzystywanymi do produkcji mebli.

Na targach DremaSilesia w 2019 roku ponownie zagoszczą warsztaty stolarskie dla Profesjonalistów InfoTEC WORKSHOP, których myślą przewodnią w tym roku jest przyszłość branży meblarskiej w Polsce. W trakcie warsztatów szczegółowo pokazana zostanie cyfrowa produkcja oraz sprzedaż mebli, które są przyszłością, ale są dostępne już dziś. Rozwój cyfryzacji produkcji jest nieodzownym i nieuniknionym elementem rozwoju, zarówno wśród mniejszych stolarni, jaki i w średnich i dużych zakładach produkcyjnych. Elastyczność, szybkość oraz powtarzalność otrzymana wraz z wprowadzeniem cyfrowej produkcji i sprzedaży do własnej firmy pozwoli wzmocnić swoją pozycję w branży oraz zdecydowanie i skutecznie konkurować na rynku, a tym samym pozyskiwać klientów i zwiększać zyski.

agenda_piatek.jpg

ageenda_sob_i_niedz.jpg

 

W programie także:

  • kuchnia pokazowa przygotowana przez Blum, InfoTEC CNC,  Kronospan, Lamello, Meble AD
  • nowoczesny konfigurator mebli oraz inne pomysły na generowanie sprzedaży
  • produkcja kuchni na żywo, od projektu, przez dokumentację, po produkcję i montaż
  • szczegółowy pokaz innowacyjnego zakładu produkcyjnego
  • praktyczne pokazy oraz porady
  • duża dawka wiedzy i inspiracji

Kuchnia pokazowa oraz produkowana kuchnia na żywo oprócz funkcji inspiracyjnej mają także wymiar odpowiedzialności społecznej. Przeznaczenie obu kuchni jest z góry określone, a ich cel jest jasny - mają pomóc potrzebującym. Od początku całe przedsięwzięcie ukierunkowane jest na to, aby po targach kuchnie zostały zainstalowane w z góry określonych pomieszczeniach u wybranych osób i instytucji.

W realizację przedsięwzięcia zaangażowały się: Blum, Kronospan, Lamello, Meble AD.

 

>> ZOBACZ VIDEO Z WARSZTATÓW 2018

>> FABRYKA MEBLI NA ŻYWO POWERED BY INFOTEC WORKSHOP - WARSZTATY

Wstecz

Partnerzy Medialni