InfoTEC CNC - Polski producent maszyn CNC dla Profesjonalistów

InfoTEC CNC zagości wśród wystawców na targach DremaSilesia 2019. Firma ta jest wyspecjalizowanym producentem maszyn CNC dla producentów mebli oraz do stolarki otworowej, zarówno drewnianej, jak i aluminiowej.

Zapraszamy do odwiedzenia stoiska InfoTEC CNC na targach DremaSilesia 2019, gdzie odbędą się warsztaty InfoTEC WORKSHOP - będzie można zapoznać się z pokazową kuchnią przygotowaną wraz z takimi firmami jak: BLUM, InfoTEC CNC. KRONOSPAN, Lamello oraz MEBLE AD.

 

InfoTEC CNC | READY FOR HARD WORK

InfoTEC CNC – Polski producent maszyn CNC dla Profesjonalistów posiada ponad dwudziestoletnie doświadczenie w projektowaniu oraz produkcji maszyn sterowanych komputerowo. Od początku działalności firma nastawiona była na profesjonalne zastosowanie swoich rozwiązań. Wprowadzane przez InfoTEC CNC innowacje wpływają m.in. na rozwój branży meblarskiej oraz na podniesienie konkurencyjności swoich klientów.

READY FOR HARD WORK – maszyny dostarczane przez InfoTEC CNC są gotowe do długoletniej, ciężkiej oraz bezproblemowej pracy, a ich zadaniem jest odciążenie produkcji i przejęcie na siebie ciężaru ręcznej pracy poprzez automatyzację procesu produkcji. Wykorzystanie rozwiązań InfoTEC CNC przenosi firmę w nowy cyfrowy wymiar produkcji, który pozwala produkować szybciej, dokładniej i taniej.

InfoTEC CNC w swojej ofercie posiada centra do nestingu, centra obróbcze, frezarki CNC oraz automatyczne linie produkcyjne. Różnorodna gama produktów firmy odzwierciedla zapotrzebowanie różnych klientów.

 

InfoTEC WORKSHOP | Warsztaty stolarskie dla Profesjonalistów

InfoTEC WORKSHOP 2019 odbywają się pod hasłem „Cyfrowa przyszłość w produkcji i sprzedaży mebli jednostykowych oraz małoseryjnych”. Podczas warsztatów omówimy jak kształtuje się przyszłość branży meblarskiej oraz pokażemy w praktyce, jak działa cyfrowa produkcja mebli skrzyniowych, która jest nieuniknionym elementem przyszłości.

InfoTEC WORKSHOP to także doskonała okazja, aby znaleźć inspirację, otrzymać porady eksperckie czy zapoznać się bliżej z innowacyjnymi maszynami wykorzystywanymi do produkcji mebli.

Na targach DremaSilesia w 2019 roku ponownie zagoszczą warsztaty stolarskie dla Profesjonalistów InfoTEC WORKSHOP, których myślą przewodnią w tym roku jest przyszłość branży meblarskiej w Polsce. W trakcie warsztatów szczegółowo pokazana zostanie cyfrowa produkcja oraz sprzedaż mebli, które są przyszłością, ale są dostępne już dziś. Rozwój cyfryzacji produkcji jest nieodzownym i nieuniknionym elementem rozwoju, zarówno wśród mniejszych stolarni, jaki i w średnich i dużych zakładach produkcyjnych. Elastyczność, szybkość oraz powtarzalność otrzymana wraz z wprowadzeniem cyfrowej produkcji i sprzedaży do własnej firmy pozwoli wzmocnić swoją pozycję w branży oraz zdecydowanie i skutecznie konkurować na rynku, a tym samym pozyskiwać klientów i zwiększać zyski.

 

W programie także:

  • kuchnia pokazowa przygotowana przez Blum, InfoTEC CNC,  Kronospan, Lamello, Meble AD
  • nowoczesny konfigurator mebli oraz inne pomysły na generowanie sprzedaży
  • produkcja kuchni na żywo, od projektu, przez dokumentację, po produkcję i montaż
  • szczegółowy pokaz innowacyjnego zakładu produkcyjnego
  • praktyczne pokazy oraz porady
  • duża dawka wiedzy i inspiracji

 

Kuchnia pokazowa oraz produkowana kuchnia na żywo oprócz funkcji inspiracyjnej mają także wymiar odpowiedzialności społecznej. Przeznaczenie obu kuchni jest z góry określone, a ich cel jest jasny - mają pomóc potrzebującym. Od początku całe przedsięwzięcie ukierunkowane jest na to, aby po targach kuchnie zostały zainstalowane w z góry określonych pomieszczeniach u wybranych osób i instytucji.

W realizację przedsięwzięcia zaangażowały się: Blum, Kronospan, Lamello, Meble AD.

 

Zapraszamy, targi DremaSilesia, 26-28 kwietnia 2019, Expo Silesia, Sosnowiec

Wstecz

Partnerzy Medialni