Dziękujemy za trzy dni owocnych spotkań!

Blisko 70 liderów rynku reprezentujących sektor obróbki drewna przedstawiło na targach DremaSilesia 2018 najnowsze rozwiązania technologiczne i produktowe, stosowane w przemyśle drzewnym i meblarskim.

 

W dniach od 6 do 8 kwietnia 2018, targi DremaSilesia:

- odwiedziło 1500 profesjonalistów z branży drzewnej, stolarskiej i meblarskiej, którzy

- przemierzając 1520 m2 powierzchni pawilonu wystawienniczego, rozmawiali z

- 69 wystawcami, którzy zaprezentowali

- najnowsze maszyny i urządzenia do obróbki drewna, maszyny i oprogramowanie dla przemysłu tartacznego, narzędzia ręczne i elektronarzędzia, maszyny i urządzenia dla przemysłu meblarskiego oraz surowce i komponenty do produkcji wyrobów z drewna i mebli

- mogli wziąć w niezwykle intersujących wydarzeniach: Fabryka Mebli na Żywo InfoTEC WorkShop, Warsztaty i Pokazy Parkieciarskie, Akademia Pelletu, Konsultacje SEKA (BHP i ochrona środowiska)doradztwo Bezpieczeństwo Maszyn TeSaMa.

Serdecznie dziekujemy Wystawcom, którzy, ponownie obdarzając nas zaufaniem, przyjechali do Sosnowna, aby pokazać szeroki wachlarz ofertowy i niezbędnik przedstawicieli przemsyłu drzewno-meblarskiego: maszyny, urządzenia i narzędzia do obróbki drewna, dedykowane zarówno małym zakładom rzemieślniczym, jak i dużym fabrykom mebli, materiały i komponenty do produkcji wyrobów z drewna i mebli, kleje i chemikalia, procesy pomocnicze, wyroby z drewna, energię z drewna, BHP, a także usługi konsultingowe oraz ofertę stowarzyszeń branżowych, instytucji badawczych i edukacyjnych

Dziękujemy, że po raz kolejny byliście z nami! To Wy jesteście siłą targów DremaSilesia!

Liczby nie kłamią, targi Maszyn i Narzędzi do Obróbki Drewna DremaSilesia 2018 to bardzo udane przedsięwzięcie, które wciąż się rozwija i przyciąga na Śląsk osoby zawodowo i hobbystycznie związane z obróbką drewna.

Jako organizatorzy, dokładamy wszelkich starań, aby DremaSilesia były odpowiedzią na Wasze potrzeby. Cieszymy się, że tak licznie odwiedziliście nas w tym roku. Dzięki temu, tegoroczną edycję targów DremaSilesia 2018 możemy uznać za sukces!

Raz jeszcze dziekujemy! Do zobaczenia na DremaSilesia za rok - kolejna edycja w kwietniu 2019.

Tymczasem zapraszmay na targi Drema - jedno z największych europejskich przedsięwzięć dla przedstawicieli branży drzewnej, stolarskiej i meblarskiej, które odbędą się w dniach 11-14 września 2018 w Poznaniu.

Wstecz

Partnerzy Medialni