Aktualności
05.11.2018
Bądź na bieżąco i oglądaj to, co dzieje się na targach DREMA i DremaSilesia 2019! Zapraszamy do śledzenia wydarzeń - subskrybuj nasz kanał DREMA TV.

[ więcej ]


31.10.2018
Od nadchodzącej edycji 2019, targi FURNICA staną się częścią targów DremaSilesia i DREMA, która jest obecnie piątą wystawą światową dedykowaną branży obróbki drewna. To połączenie pozwoli na kompleksowe zaprezentowanie rozwiązań technologicznych dla przemysłu meblarskiego (od surowców, materiałów i komponentów do zaawansowanych technologicznie maszyn i urządzeń do produkcji mebli).

[ więcej ]


29.10.2018
Właśnie rozpoczęliśmy przyjmowanie zgłoszeń na targi branży drzewnej i meblarskiej. Jeśli chcą Państwo wziąć udział i zgłoszą swoją firmę zarówno na targi DREMASILESIA, jak i DREMA, to otrzymają Państwo po 5% zniżki na zakup powierzchni wystawienniczej w obu wydarzeniach!

[ więcej ]


29.10.2018
Międzynarodowe Targi Maszyn i Narzędzi dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego DREMA są w czołówce największych wystaw światowych dedykowanych branży obróbki drewna. Według danych VDMA-Auma 2018, przedstawionych podczas tegorocznego zebrania Stowarzyszenia Eumabois w Stambule, targi DREMA znalazły się na piątym miejscu w rankingu znanych światowych ekspozycji, tuż obok niemieckich LIGNA, włoskich XYLEXPO, amerykańskich IWF Atlanta czy chińskich WMF Shanghai, stając się tym samym poważnym graczem w globalnej targowej elicie.

[ więcej ]


25.10.2018
W dniu 24 października 2018 r. w Łodzi pod hasłem przewodnim: "Kierunki rozwoju i przyszłość przemysłu drzewnego w Polsce" odbyło się II Forum Bezpieczeństwa Polskiego Przemysłu Drzewnego, przygotowane przez PZU Lab S.A., Ogólnopolską Izbę Gospodarczą Producentów Mebli oraz Polską Izbę Gospodarczą Przemysłu Drzewnego.

[ więcej ]


05.10.2018
4 października br. odbyło się spotkanie organizatorów targów Drema i DremaSilesia z przedstawicielami Polskiej Izby Gospodarczej Przemysłu Drzewnego. Rozmowy dotyczyły współpracy targowej, wyzwań dla branży oraz zaangażowania PIGPD i MTP na rzecz propagowania drewna i polskich firm drzewno-meblarskich w kraju i na świecie.

[ więcej ]


05.10.2018
Już 14-15 listopada w Katowicach odbędzie się najbardziej wyczekiwane wydarzenie marketingowe tej jesieni w Polsce.

[ więcej ]


01.10.2018
Zapraszamy na największe regionalne spotkanie przedstawicieli branży drzewnej i meblarskiej w Polsce! Targi DremaSilesia odbędą się w terminie 26-28 kwietnia 2019 r. tradycyjnie w Expo Silesia w Sosnowcu. Zobacz, dlaczego warto w nich uczestniczyć.

[ więcej ]


Partnerzy Medialni