Aktualności
15.03.2019
Mamy zaszczyt zaprosić profesjonalistów związanych z branżą meblarską i stolarską na targi DremaSilesia, podczas których odbędą się prezentacje innowacyjnej wiertarki ATUT. Podczas trzech dni Targów klienci będą mogli zapoznać się także z nowościami: dwuwrzecionówką i szablonem do pracy na dużych elementach z płyt wiórowych.

[ więcej ]


12.03.2019
Tegoroczne targi Drema/ Furnica/ Sofab w Poznaniu oraz DremaSilesia w Sosnowcu to ekspozycje liderów i kompleksowe zaprezentowanie rozwiązań technologicznych dla przemysłu drzewnego i meblarskiego (od surowców, materiałów i komponentów do zaawansowanych technologicznie maszyn i urządzeń do produkcji mebli). Zapraszamy!

[ więcej ]


08.03.2019
InfoTEC WORKSHOP 2019 - Warsztaty stolarskie dla Profesjonalistów, odbywają się pod hasłem „Cyfrowa przyszłość w produkcji i sprzedaży mebli jednostkowych oraz małoseryjnych”. Podczas warsztatów omówimy jak kształtuje się przyszłość branży meblarskiej oraz pokażemy w praktyce, jak działa cyfrowa produkcja mebli skrzyniowych, która jest nieuniknionym elementem przyszłości.

[ więcej ]


05.03.2019
InfoTEC CNC zagości wśród wystawców na targach DremaSilesia 2019. Firma ta jest wyspecjalizowanym producentem maszyn CNC dla producentów mebli oraz do stolarki otworowej, zarówno drewnianej, jak i aluminiowej.

[ więcej ]


20.02.2019
ZGŁOŚ UDZIAŁ SWOJEJ FIRMY JAKO WYSTAWCA NA TARGI DREMASILESIA I FURNICA/ SOFAB 2019 - OTRZYMASZ PO 5% ZNIŻKI NA ZAKUP POWIERZCHNI EKSPOZYCYJNEJ W OBU WYDARZENIACH!

[ więcej ]


15.02.2019
Podczas zeszłorocznej edycji targów DremaSilesia, firma InfoTEC CNC przygotowała dla uczestników targów wydarzenie: Fabryka Mebli na Żywo powered by InfoTEC WorkShop. Przedsięwzięcie odbyło się pod hasłem: „Innowacje w produkcji mebli małoseryjnych i jednostkowych, a wpływ na zwiększenie zysków i usprawnienie produkcji.” W tym roku tematyka warsztatów skupiona będzie wokół ergonomii kuchni. Zapraszamy, 26-28 kwietnia 2019, Expo Silesia, Sosnowiec.

[ więcej ]


15.02.2019
Promocyjne ceny na zakup powierzchni ekspozycyjnej na targi DremaSilesia 2019 będą obowiązywały do 22 lutego br.

[ więcej ]


13.02.2019
W terminie 12-15 lutego 2019 w ramach targów Budma i WinDoor-tech, które odbywają się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, osoby zainteresowane uczestnictwem w warsztatach i wykładach InfoTEC WorkShop mogą zapoznać się z materiałami informacyjnymi i pobrać zaproszenia na to wydarzenie.

[ więcej ]


Partnerzy Medialni