Aktualności
28.04.2019
W ramach Strefy Warsztatów i Edukacji Zawodowej, przygotowanej przez portal Drewno.pl i Stowarzyszenie Parkieciarze Polscy, uczniowie Zespołu Szkół Zawodowych Towarzystwa Salezjańskiego w Oświęcimiu prezentują swoje umiejętności stolarskie, tworząc na żywo ule dla pszczół.

[ więcej ]


28.04.2019
Warsztaty praktyczne i pokazy pt. "Szafkla kuchenna w 15 minut" przyciągają na stoisko firmy Felder Group tłumy zainteresowanych.

[ więcej ]


28.04.2019
Meble kuchenne, wykonane w ramach warsztatów stolarskich InfoTEC Workshop zostaną przekazane na cele charytatywne - dla potrzebujących rodzin z województwa śląskiego.

[ więcej ]


Więcej aktualności

Kolejna edycja: 26-28 kwietnia 2019 r.

DremaSilesia to największe branżowe targi regionalne, skupiające liderów rynku z kompleksową ofertą dopasowaną do potrzeb małych i średnich przedsiębiorstw z branży obróbki drewna z regionu południowej Polski. Ekspozycja obejmuje maszyny, urządzenia i narzędzia do obróbki drewna, dedykowane zarówno małym zakładom rzemieślniczym, jak i dużym fabrykom mebli. Wydarzenie stwarza szansę przedstawienia szerokiej gamy innowacji, co znacząco wpływa na zwiększenie konkurencyjności danej  firmy na rynku, jak również stanowi doskonałe narzędzie do rozszerzenia działań marketingowych i dotarcia do nowych klientów. Targi Maszyn i Narzędzi do Obróbki Drewna DremaSilesia, pomimo swojego regionalnego charakteru, przyciągają na Śląsk gości nie tylko z Polski południowej, lecz są atrakcyjnym miejscem spotkań biznesowych dla profesjonalistów spoza Polski. Dla wystawców to dobra okazja, aby zaprezentować swój potencjał i nawiązać kontakt z rodzimymi i zagranicznymi kontrahentami.

ZAKRES TEMATYCZNY:

MASZYNY I URZĄDZENIA DO OBRÓBKI DREWNA I PRODUKCJI MEBLI

NARZĘDZIA DO OBRÓBKI DREWNA I PRODUKCJI MEBLI

PROCESY POMOCNICZE (system transportu wewnętrznego pakowania i składowania)

WYROBY Z DREWNA (podłogi, tarasy, drzwi, okna)

MATERIAŁY I KOMPONENTY DO PRODUKCJI WYROBÓW Z DREWNA I MEBLI

KLEJE I CHEMIKALIA DLA PRZEMYSŁU DRZEWNEGO I MEBLARSKIEGO

ENERGIA Z DREWNA

STOWARZYSZENIA BRANŻOWE, USŁUGI KONSULTINGOWE, INSTYTUTY BADAWCZE I TESTUJĄCE, INSTYTUCJE EDUKACYJNE DLA PRZEMYSŁU DRZEWNEGO

DOŁĄCZ DO NAS NA PORTALU FACEBOOK!

indeks.png

 

DREMA i DremaSilesia 2019 - targi dla branży drzewno-meblarskiej >> dołącz teraz!

 

SUBSKRYBUJ NASZ KANAŁ NA KANALE YOUTUBE I BĄDŹ NA BIEŻĄCO!

>> DREMA TV

[ Wstecz ]Zobacz również


Usługi
IDEAEXPO.MTP

kreator

Partnerzy Medialni