Aktualności
15.03.2019
Mamy zaszczyt zaprosić profesjonalistów związanych z branżą meblarską i stolarską na targi DremaSilesia, podczas których odbędą się prezentacje innowacyjnej wiertarki ATUT. Podczas trzech dni Targów klienci będą mogli zapoznać się także z nowościami: dwuwrzecionówką i szablonem do pracy na dużych elementach z płyt wiórowych.

[ więcej ]


12.03.2019
Tegoroczne targi Drema/ Furnica/ Sofab w Poznaniu oraz DremaSilesia w Sosnowcu to ekspozycje liderów i kompleksowe zaprezentowanie rozwiązań technologicznych dla przemysłu drzewnego i meblarskiego (od surowców, materiałów i komponentów do zaawansowanych technologicznie maszyn i urządzeń do produkcji mebli). Zapraszamy!

[ więcej ]


08.03.2019
InfoTEC WORKSHOP 2019 - Warsztaty stolarskie dla Profesjonalistów, odbywają się pod hasłem „Cyfrowa przyszłość w produkcji i sprzedaży mebli jednostkowych oraz małoseryjnych”. Podczas warsztatów omówimy jak kształtuje się przyszłość branży meblarskiej oraz pokażemy w praktyce, jak działa cyfrowa produkcja mebli skrzyniowych, która jest nieuniknionym elementem przyszłości.

[ więcej ]


Więcej aktualności

Kolejna edycja: 26-28 kwietnia 2019 r.

Targi Maszyn i Narzędzi do Obróbki Drewna DREMASILESIA to kompleksowa oferta dla małych i średnich przedsiębiorstw z branży drzewnej i meblarskiej, obejmująca maszyny i narzędzia do obróbki drewna, procesy pomocnicze (systemu transportu wewnętrznego pakowania i składowania), komponenty do produkcji mebli, kleje i chemikalia dla przemysłu drzewnego i meblarskiego a także wyroby z drewna: podłogi, tarasy, drzwi, okna.

DOŁĄCZ DO NAS NA PORTALU FACEBOOK!

indeks.png

 

DREMA i DremaSilesia 2019 - targi dla branży drzewno-meblarskiej >> dołącz teraz!

 

SUBSKRYBUJ NASZ KANAŁ NA KANALE YOUTUBE I BĄDŹ NA BIEŻĄCO!

>> DREMA TV

[ Wstecz ]Zobacz również


Usługi
IDEAEXPO.MTP

kreator

Partnerzy Medialni