Aktualności
20.02.2019
ZGŁOŚ UDZIAŁ SWOJEJ FIRMY JAKO WYSTAWCA NA TARGI DREMASILESIA I FURNICA/ SOFAB 2019 - OTRZYMASZ PO 5% ZNIŻKI NA ZAKUP POWIERZCHNI EKSPOZYCYJNEJ W OBU WYDARZENIACH!

[ więcej ]


15.02.2019
Podczas zeszłorocznej edycji targów DremaSilesia, firma InfoTEC CNC przygotowała dla uczestników targów wydarzenie: Fabryka Mebli na Żywo powered by InfoTEC WorkShop. Przedsięwzięcie odbyło się pod hasłem: „Innowacje w produkcji mebli małoseryjnych i jednostkowych, a wpływ na zwiększenie zysków i usprawnienie produkcji.” W tym roku tematyka warsztatów skupiona będzie wokół ergonomii kuchni. Zapraszamy, 26-28 kwietnia 2019, Expo Silesia, Sosnowiec.

[ więcej ]


15.02.2019
Promocyjne ceny na zakup powierzchni ekspozycyjnej na targi DremaSilesia 2019 będą obowiązywały do 22 lutego br.

[ więcej ]


Więcej aktualności

Kolejna edycja: 26-28 kwietnia 2019 r.

Targi Maszyn i Narzędzi do Obróbki Drewna DREMASILESIA to kompleksowa oferta dla małych i średnich przedsiębiorstw z branży drzewnej i meblarskiej, obejmująca maszyny i narzędzia do obróbki drewna, procesy pomocnicze (systemu transportu wewnętrznego pakowania i składowania), komponenty do produkcji mebli, kleje i chemikalia dla przemysłu drzewnego i meblarskiego a także wyroby z drewna: podłogi, tarasy, drzwi, okna.

DOŁĄCZ DO NAS NA PORTALU FACEBOOK!

indeks.png

 

DREMA i DremaSilesia 2019 - targi dla branży drzewno-meblarskiej >> dołącz teraz!

 

SUBSKRYBUJ NASZ KANAŁ NA KANALE YOUTUBE I BĄDŹ NA BIEŻĄCO!

>> DREMA TV

[ Wstecz ]Zobacz również


Usługi
IDEAEXPO.MTP

kreator

Partnerzy Medialni