Strefa Wiedzy

Podczas trwania Targów DremaSilesia w dniach 12-14.05.2017r. na terenie Expo Silesia w Sosnowcu dla wszystkich zwiedzających oraz wystawców dostępna będzie "Strefa Wiedzy" organizowana przez portal internetowy Drewno.pl przy współpracy z Międzynarodowymi Targami Poznańskimi. Przestrzeń ta gromadzi ekspertów i fachowców w różnych dziedzinach branży drzewnej.

W ramach "Strefy Wiedzy" przez trzy dni trwania targów można będzie indywidualnie porozmawiać ze specjalistami i poradzić się w sprawach takich jak: Certyfikacja CE dla drewna konstrukcyjnego, Wdrażanie systemów ZKP w przedsiębiorstwach drzewnych, Możliwości skorzystania z dotacji Unii Europejskiej,  Skuteczna promocja firmy w internecie.

Strefę Wiedzy dopełnią inne wydarzenia, m.in. będzie można spróbować swoich umiejętności na profesjonalnym symulatorze wielozadaniowych maszyn leśnych typu harvester i forwarder udostępnionym przez Forest Consulting Center czy, zapoznać się z aktualną ofertą literatury fachowej prezentowanej na stoisku sklepu internetowego portalu Drewno.pl.

[ Wstecz ]
Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact