STOWARZYSZENIE DROMA PATRONEM HONOROWYM TARGÓW DREMASILESIA

Stowarzyszenie Producentów Maszyn, Urządzeń i Narzędzi do Obróbki Drewna DROMA objęło Honorowy Patronat nad Targami Maszyn i Narzędzi do Obróbki Drewna DREMASILESIA.

Stowarzyszenie DROMA jest Honorowym Partnerem targów DREMASILESIA od ich pierwszej edycji w 2007 r.  Odbywające się w cyklu rocznym targi DREMASILESIA powstały z inicjatywy Międzynarodowych Targów Poznańskich – krajowego lidera w organizacji wydarzeń o charakterze biznesowym.

Targi DREMASILESIA są doskonała okazją do kontaktów i rozmów pomiędzy dostawcami techniki, technologii obróbki drewna i ich odbiorcami - przedstawicielami małych i średnich przedsiębiorstw branży drzewnej i meblarskiej.

Tegoroczna edycja targów DREMASILESIA odbędzie się w dniach 12 – 14 maja na terenie EXPOSILESIA w Sosnowcu.

Tegorocznym wiodącym tematem będzie Energia z Drewna i tworzona osobno Strefa Energii z Drewna. Zależy nam aby rozszerzyć dotychczasowy zakres branżowy targów DREMASILESIA o  aktualną tematykę dotyczącą SMOGU i możliwości zastąpienia tradycyjnych kotłów grzewczych kotłami na pellet, jak również zaprezentowac możliwości technologiczne i rozwiązania dla przedsiębiorstw z branży drzewnej.

Wstecz

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact