Maszyny do obróbki drewna od Stürmer Maszyny na targach DREMASILESIA

Firma Stürmer Maszyny sp. z o.o. z Kostrzyna Wielkopolskiego to uznany dystrybutor maszyn do obróbki drewna i metalu. Polityka sprzedażowa firmy opiera się głównie na współpracy z rozbudowaną siecią partnerów handlowych na terenie całego kraju. Poznaj szeroki wachlarz produktów firmy na spotkaniach w trakcie trwania targów DREMASILESIA 2017!

Firma oferuje własnych handlowców na terenie całej Polski, jak również fachowe doradztwo i pomoc techniczną  z zakresu maszyn do obróbki drewna i metalu, poprzez grupę wyspecjalizowanych w danych branżach menadżerów produktu. Firma dysponuje także własnym mobilnym serwisem na terenie całego kraju jak i stacjonarnym w siedzibie głównej. Maszyny są dostarczane do klientów poprzez firmy spedycyjne lub transportem własnym. Stürmer Maszyny sp. z o.o. to spółka zbudowana na bazie ponad 30 letnich doświadczeń Stürmer Maschinen GmbH z siedzibą  w Hallstadt. Stürmer posiada kilka własnych marek w tym między innymi: Holzkraft, Minimax, Holstar, Aircraft czy Cleancraft.

logo_plus.jpg

Pod koniec 2016 roku spółka przeniosła się do nowo wybudowanego magazynu o powierzchni blisko 1500 m2. Stary magazyn został przekształcony w salon wystawowy o powierzchni 500 m2. Znajduje się w nim przekrój całego asortymentu. Maszyny do obróbki drewna, metalu, sprzęt warsztatowy, pneumatyczny czy sprzęt czyszczący jak przemysłowe odkurzacze. W Hallstadt firma dysponuje zapleczem magazynowo- logistycznym na 22000 miejsca paletowe. Dodatkowo do dyspozycji klientów oddany jest showroom o powierzchni 2000 m2

Firma jest w stanie zapewnić pełne wyposażenie każdego warsztatu stolarskiego. Maszyny stacjonarne jak pilarki, frezarki, okleiniarki, strugarki, szlifierki itp. Dodatkowo firma zaprojektuje,  dostarczy i uruchomi instalację sprężonego powietrza zgodną w a normą powietrza jakiej oczekuje klient. Pomoże również w doborze urządzeń odciągowych lub zaprojektuje wydajną i sprawnie działającą instalację odpylającą. Na koniec klient  może skorzystać z szerokiej oferty urządzeń i narzędzi pomocniczych jak wszelkiego rodzaju stojaki, podpórki, szlifierki do narzędzi i wiele innych ciekawych akcesoriów. Firma dysponuje wysokimi stanami magazynowymi. Aktualnie posiada kilka tysięcy artykułów do wysyłki „od ręki”!

Podczas majowych targów DremaSilesia 2017 klienci będą mogli przyjrzeć się między innymi:

Okleiniarka Holzkraft Minimax ME35 TN

me35tn.jpg

- 2 diamentowe frezy napędzane silnikiem o mocy 2,2 kW

- Agregat obcinający piłkowy z funkcją promienia

- Agregat cykliny promieniowej i klejowej dla wykończenia krawędzi płyty.\

Opcjonalnie z:

- Wymiennym zbiornikiem klejowym (EVA lub PUR)

- Spryskiwaczami antyadhezyjnymi

- Listwą grzewczą

 

Pilarka formatowa SC2 Classic

sc2classic.jpg

- Silnik o mocy 4 kW (opcja 5 kW)

- Wózek jezdny 1600 mm

- Liniał poprzeczny 1660 mm z 2 ogranicznikami

- Szerokośc cięcia równoległego – 900 mm

- Maksymalna wysokośc cięcia z podcinaczem – 100 mm

- Agregat podcinacza na wspólnym agregacie.

Ponadto:

- Prowadnica równoległa z precyzyjną regulacją, doscik mimośrodowy, stopa do flisowania desek, tarcza podcinacza w komplecie, uchwyt do przesuwania wózka jezdego.

sc-classic_precyzyjna_regulacja.jpg

 

Wyrówniarko-grubiarka FS41 Classic Spiral

- Długość stołów roboczych – 1800 mm

- Wał spiralny XYLENT

- Moc silnika 5,0 kW

 

fs41classic.jpg

 

Zapraszamy na Targi Maszyn i Narzędzi do Obrbki Drewna DREMASILESIA 2017, 12-14 maja 2017, Expo Silesia, Sosnowiec.

Wstecz

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact