Aktualności
12.07.2018
Podczas targów DremaSilesia 2018 odbyły się warsztaty i wykłady InfoTEC WorkShop pt.: „Innowacje w produkcji mebli małoseryjnych i jednostkowych, a wpływ na zwiększenie zysków i usprawnienie produkcji", które pozwoliły uzyskać odpowiedzi na pytania: jak zwiększyć zyski, jak wyprodukować szybciej, jak zoptymalizować zatrudnienie?

[ więcej ]


04.07.2018
Mundial trwa, a wraz z nim poznańska Strefa Kibica na Międzynarodowych Targach Poznańskich oraz towarzyszące jej Lato na Targach. Jakie atrakcje czekają poznaniaków w najbliższych dniach? Turniej piłkarski, turniej siatkówki plażowej, warsztaty i porady dla zdrowia, wypożyczalnia sprzętu sportowego, kino plenerowe – dla każdego coś miłego.

[ więcej ]


27.06.2018
Zapraszamy do lektury kolejnego wydania Poznańskiego Magazynu Targowego. W tym wydaniu piszemy o znamienitych gościach, którzy odwiedzili poznańskie targi w minionych miesiącach, relacjonujemy spektakularne targi i wydarzenia, przedstawiamy Halę Arena, która dołączyła do grona obiektów zarządzanych przez Międzynarodowe Targi Poznańskie. A ponadto…

[ więcej ]


06.06.2018
6 czerwca już po raz trzeci branża targowa na całym świecie obchodzi Światowy Dzień Targów. Z tej okazji zapraszamy na krótką wyprawę po Międzynarodowych Targach Poznańskich. Wszystkiego dobrego dla całej naszej targowej społeczności!

[ więcej ]


09.04.2018
Blisko 70 liderów rynku reprezentujących sektor obróbki drewna przedstawiło na targach DremaSilesia 2018 najnowsze rozwiązania technologiczne i produktowe, stosowane w przemyśle drzewnym i meblarskim.

[ więcej ]


07.04.2018
Jeszcze dziś i jutro (sobota i niedziela) będą trwać rozmowy i spotkania biznesowe przedstawicieli przemysłu drzewnego i meblarskiego w Expo Silesia w Sosnowcu. Podczas Targów można zapoznać się z ofertą blisko 70 wystawców, obejrzeć oraz sprawdzić na żywo jak działają najnowsze maszyny i urządzenia do obróbki drewna, maszyny i oprogramowanie dla przemysłu tartacznego, narzędzia ręczne i elektronarzędzia, maszyny i urządzenia dla przemysłu meblarskiego.

[ więcej ]


07.04.2018
Warsztaty i wykłady Fabryka Mebli na Żywo na targach DremaSilesia 2018 cieszą się ogromnym zainteresowaniem! Zobaczcie, jak wygląda produkcja mebli małoseryjnych i jednostkowych od podstaw. Ostatnia szansa na udział jeszcze jutro, w niedzielę 8 kwietnia 2018 w Expo Silesia w Sosnowcu.

[ więcej ]


07.04.2018
Blisko 70 liderów rynku z sektora maszyn i narzędzi dla przemysłu drzewnego i meblarskiego oraz dostawców surowców i komponentów do produkcji wyrobów z drewna i mebli - to wszystko na Targach Maszyn i Narzędzi Do Obróbki Drewna DremaSilesia, w dniach 6-8 kwietnia 2018 w Expo Silesia w Sosnowcu.

[ więcej ]


Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact