Aktualności
09.04.2018
Blisko 70 liderów rynku reprezentujących sektor obróbki drewna przedstawiło na targach DremaSilesia 2018 najnowsze rozwiązania technologiczne i produktowe, stosowane w przemyśle drzewnym i meblarskim.

[ więcej ]


07.04.2018
Jeszcze dziś i jutro (sobota i niedziela) będą trwać rozmowy i spotkania biznesowe przedstawicieli przemysłu drzewnego i meblarskiego w Expo Silesia w Sosnowcu. Podczas Targów można zapoznać się z ofertą blisko 70 wystawców, obejrzeć oraz sprawdzić na żywo jak działają najnowsze maszyny i urządzenia do obróbki drewna, maszyny i oprogramowanie dla przemysłu tartacznego, narzędzia ręczne i elektronarzędzia, maszyny i urządzenia dla przemysłu meblarskiego.

[ więcej ]


07.04.2018
Warsztaty i wykłady Fabryka Mebli na Żywo na targach DremaSilesia 2018 cieszą się ogromnym zainteresowaniem! Zobaczcie, jak wygląda produkcja mebli małoseryjnych i jednostkowych od podstaw. Ostatnia szansa na udział jeszcze jutro, w niedzielę 8 kwietnia 2018 w Expo Silesia w Sosnowcu.

[ więcej ]


07.04.2018
Blisko 70 liderów rynku z sektora maszyn i narzędzi dla przemysłu drzewnego i meblarskiego oraz dostawców surowców i komponentów do produkcji wyrobów z drewna i mebli - to wszystko na Targach Maszyn i Narzędzi Do Obróbki Drewna DremaSilesia, w dniach 6-8 kwietnia 2018 w Expo Silesia w Sosnowcu.

[ więcej ]


06.04.2018
Produkcja firmy Szkłomal to w znacznym stopniu obróbka szkła i luster dla przemysłu meblowego, ale także mebli szklanych, szkła laminowanego jak również hartowanego. Warto zapoznać się z ofertą firmy na targach DremaSilesia, stoisko nr 24.

[ więcej ]


06.04.2018
Przez trzy dni trwania targów DremaSilesia można wziąć udział w bezpłatnych warsztatach i wykładach Fabryka Mebli na Żywo” powered by InfoTEC WorkShop, które odbywają się pod hasłem: „Innowacje w produkcji mebli małoseryjnych i jednostkowych, a wpływ na zwiększenie zysków i usprawnienie produkcji.”

[ więcej ]


06.04.2018
Od godziny 10:00 teren targowy Expo Silesia tętni życiem. Dziś rozpoczęły się Targi Maszyn i Narzędzi Do Obróbki Drewna DremaSilesia. Wydarzenie potrwa do niedzieli, 8 kwietnia.

[ więcej ]


05.04.2018
Projekt TeSaMa „System utrzymania bezpieczeństwa technicznego w przemyśle maszynowym” - to międzynarodowy projekt badawczy zrealizowany przez Stowarzyszenie DROMA we współpracy z Państwowym Instytutem Badawczym - Centralny Instytut Ochrony Pracy, Institute for Management Cybernetics e. V. oraz Fraunhofer Institut für Produktionstechnologie. Projekt TESAMA

[ więcej ]


Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact