Aktualności
12.04.2017
Targi Maszyn i Narzędzi Do Obróbki Drewna DREMASILESIA zbliżają się wielkimi krokami. Organizatorzy, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom producentów biomasy i wyrobów drzewnych, przedsiębiorców i firm z branży drzewnej i meblarskiej, jak również spełniając potrzeby lokalnych samorządów i mieszkańców, przygotowały atrakcyjne wydarzenie – dwudniową konferencję Energia z Drewna.

[ więcej ]


07.04.2017
W piątek, 12 maja 2017, zapraszamy na targi DREMASILESIA w Expo Silesia w Sosnowcu, podczas których, w Strefie Energii z Drewna odbędą się konferencje, których celem jest promowanie innowacyjnych metod grzewczych z wykorzystaniem pelletu, problematyka zagospodarowania odpadów drzewnych, jak również ochrona środowiska i poruszenie aktualnej tematyki smogu.

[ więcej ]


03.04.2017
Stowarzyszenie Producentów Maszyn, Urządzeń i Narzędzi do Obróbki Drewna DROMA objęło Honorowy Patronat nad Targami Maszyn i Narzędzi do Obróbki Drewna DREMASILESIA.

[ więcej ]


Więcej aktualności

Kolejna edycja: 12-14 maja 2017 r.

Targi Maszyn i Narzędzi do Obróbki Drewna DREMASILESIA to kompleksowa oferta dla małych i średnich przedsiębiorstw z branży drzewnej i meblarskiej, obejmująca maszyny i narzędzia do obróbki drewna, procesy pomocnicze (systemu transportu wewnętrznego pakowania i składowania), komponenty do produkcji mebli, kleje i chemikalia dla przemysłu drzewnego i meblarskiego a także wyroby z drewna: podłogi, tarasy, drzwi, okna.

[ Wstecz ]Zobacz również
Usługi