Aktualności
19.03.2017
Z okazji Dnia Św. Józefa - Patrona Stolarzy, Rzeźbiarzy i Drwali, wszystkim Partnerom związanym z targami DREMA oraz DREMASILESIA składamy najlepsze życzenia!

[ więcej ]


08.03.2017
Nestro jest producentem urządzeń z ponad 35-letnim doświadczeniem i oferuje szeroki wachlarz produktów i usług z zakresu odpylania , transportowania i oddzielania wiór, pyłów i innych materiałów lekkich, jak i powietrza i gazów w obszarach związanych z obróbką papieru, pyłu, drewna, lakieru, tworzywa sztucznego, odpadów i paliw stałych. Produkty firmy działają w każdym zakątku globu - Grupa NESTRO jest już obecna na całym świecie z biurami sprzedaży i firmami partnerskimi.

[ więcej ]


07.03.2017
Firma Stürmer Maszyny sp. z o.o. z Kostrzyna Wielkopolskiego to uznany dystrybutor maszyn do obróbki drewna i metalu. Polityka sprzedażowa firmy opiera się głównie na współpracy z rozbudowaną siecią partnerów handlowych na terenie całego kraju. Poznaj szeroki wachlarz produktów firmy na spotkaniach w trakcie trwania targów DREMASILESIA 2017!

[ więcej ]


Więcej aktualności

Kolejna edycja: 12-14 maja 2017 r.

Targi Maszyn i Narzędzi do Obróbki Drewna DREMASILESIA to kompleksowa oferta dla małych i średnich przedsiębiorstw z branży drzewnej i meblarskiej, obejmująca maszyny i narzędzia do obróbki drewna, procesy pomocnicze (systemu transportu wewnętrznego pakowania i składowania), komponenty do produkcji mebli, kleje i chemikalia dla przemysłu drzewnego i meblarskiego a także wyroby z drewna: podłogi, tarasy, drzwi, okna.

[ Wstecz ]Zobacz również
Usługi