Aktualności
23.01.2017
Targi Maszyn i Narzędzi do Obróbki Drewna DremaSilesia to kompleksowa oferta dla małych i średnich przedsiębiorstw z branży drzewnej i meblarskiej, obejmująca maszyny, urządzenia i narzędzia do obróbki drewna i produkcji mebli (technologie tartaczne, obrabiarki do obróbki drewna, maszyny dla przemysłu meblarskiego), komponenty do produkcji wyrobów z drewna i mebli, kleje i chemikalia, procesy pomocnicze (wózki widłowe, transport wewnętrzny, składowanie), a także wyroby z drewna (więźba dachowa, podłogi, tarasy, drzwi, okna) oraz energię z drewna.

[ więcej ]


18.01.2017
W dniu 17 stycznia 2017 r. w Warszawie odbyło się seminarium: „Rozwój białorusko-polskiej współpracy w zakresie leśnictwa i przemysłu drzewnego", zainicjowane przez Ambasadę Białorusi w Polsce. Celem spotkania był wypracowanie warunków współpracy między białoruskimi i polskimi firmami branżowymi.

[ więcej ]


13.01.2017
Ruszają prace skupione wokół przygotowań do Fabryki Mebli na Żywo 2017 – akcji „DREMA DZIECIOM I SENIOROM”. Zapraszamy studentów Wydziałów Technologii Drewna i Projektowania Mebli do czynnego udziału w przedsięwzięciu i przygotowaniu zgłoszenia konkursowego. Organizatorami projektu są Katedra Meblarstwa pod patronatem Dziekana Wydziału Technologii Drewna oraz Międzynarodowe Targi Maszyn i Narzędzi dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego DREMA.

[ więcej ]


Więcej aktualności

Kolejna edycja: 12-14 maja 2017 r.

Targi Maszyn i Narzędzi do Obróbki Drewna DREMASILESIA to kompleksowa oferta dla małych i średnich przedsiębiorstw z branży drzewnej i meblarskiej, obejmująca maszyny i narzędzia do obróbki drewna, procesy pomocnicze (systemu transportu wewnętrznego pakowania i składowania), komponenty do produkcji mebli, kleje i chemikalia dla przemysłu drzewnego i meblarskiego a także wyroby z drewna: podłogi, tarasy, drzwi, okna.

[ Wstecz ]

Zobacz również
Usługi