Aktualności
06.06.2018
6 czerwca już po raz trzeci branża targowa na całym świecie obchodzi Światowy Dzień Targów. Z tej okazji zapraszamy na krótką wyprawę po Międzynarodowych Targach Poznańskich. Wszystkiego dobrego dla całej naszej targowej społeczności!

[ więcej ]


09.04.2018
Blisko 70 liderów rynku reprezentujących sektor obróbki drewna przedstawiło na targach DremaSilesia 2018 najnowsze rozwiązania technologiczne i produktowe, stosowane w przemyśle drzewnym i meblarskim.

[ więcej ]


07.04.2018
Jeszcze dziś i jutro (sobota i niedziela) będą trwać rozmowy i spotkania biznesowe przedstawicieli przemysłu drzewnego i meblarskiego w Expo Silesia w Sosnowcu. Podczas Targów można zapoznać się z ofertą blisko 70 wystawców, obejrzeć oraz sprawdzić na żywo jak działają najnowsze maszyny i urządzenia do obróbki drewna, maszyny i oprogramowanie dla przemysłu tartacznego, narzędzia ręczne i elektronarzędzia, maszyny i urządzenia dla przemysłu meblarskiego.

[ więcej ]


Więcej aktualności

Kolejna edycja: kwiecień 2019 r.

Targi Maszyn i Narzędzi do Obróbki Drewna DREMASILESIA to kompleksowa oferta dla małych i średnich przedsiębiorstw z branży drzewnej i meblarskiej, obejmująca maszyny i narzędzia do obróbki drewna, procesy pomocnicze (systemu transportu wewnętrznego pakowania i składowania), komponenty do produkcji mebli, kleje i chemikalia dla przemysłu drzewnego i meblarskiego a także wyroby z drewna: podłogi, tarasy, drzwi, okna.

[ Wstecz ]Zobacz również
Usługi
Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact