Aktualności
29.11.2016
Konie gniade, kare i siwe, skaczące przez przeszkody i tańczące – kilkaset rumaków pojawi się w Poznaniu z okazji odbywającej się w dniach 1 – 4 grudnia CAVALIADY. Targi zamienią się w centrum rodzinnej zabawy popularyzującej jeździectwo a publiczność, która wybierze bilet CAVALIADA Show&Targi zobaczy m.in. pokazy hippiczne, pawilon polskiej hodowli, aukcję koni, zmagania sportowe oraz targi sprzętu jeździeckiego.

[ więcej ]


28.11.2016
ZGŁOŚ SWÓJ UDZIAŁ W NADCHODZĄCYCH EDYCJACH DREMASILESIA 2017 I DREMA 2017, A OTRZYMASZ 5% ZNIŻKI NA ZAKUP POWIERZCHNI EKSPOZYCYJNEJ W OBU WYDARZENIACH TARGOWYCH!

[ więcej ]


21.11.2016
W czwartek, 17 listopada br., odbyło się spotkanie zespołu organizacyjnego Międzynarodowych Targów Maszyn i Narzędzi dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego DREMA oraz Targów Maszyn i Narzędzi do Obróbki Drewna DREMASILESIA z Polską Izbą Gospodarczą Przemysłu Drzewnego.

[ więcej ]


Więcej aktualności

Kolejna edycja: 21-23 kwietnia 2017 r.

Targi Maszyn i Narzędzi do Obróbki Drewna DREMASILESIA to kompleksowa oferta dla małych i średnich przedsiębiorstw z branży drzewnej i meblarskiej, obejmująca maszyny i narzędzia do obróbki drewna, procesy pomocnicze (systemu transportu wewnętrznego pakowania i składowania), komponenty do produkcji mebli, kleje i chemikalia dla przemysłu drzewnego i meblarskiego a także wyroby z drewna: podłogi, tarasy, drzwi, okna.

[ Wstecz ]

Zobacz również
Usługi