Aktualności
05.10.2018
Już 14-15 listopada w Katowicach odbędzie się najbardziej wyczekiwane wydarzenie marketingowe tej jesieni w Polsce.

[ więcej ]


12.07.2018
Podczas targów DremaSilesia 2018 odbyły się warsztaty i wykłady InfoTEC WorkShop pt.: „Innowacje w produkcji mebli małoseryjnych i jednostkowych, a wpływ na zwiększenie zysków i usprawnienie produkcji", które pozwoliły uzyskać odpowiedzi na pytania: jak zwiększyć zyski, jak wyprodukować szybciej, jak zoptymalizować zatrudnienie?

[ więcej ]


04.07.2018
Mundial trwa, a wraz z nim poznańska Strefa Kibica na Międzynarodowych Targach Poznańskich oraz towarzyszące jej Lato na Targach. Jakie atrakcje czekają poznaniaków w najbliższych dniach? Turniej piłkarski, turniej siatkówki plażowej, warsztaty i porady dla zdrowia, wypożyczalnia sprzętu sportowego, kino plenerowe – dla każdego coś miłego.

[ więcej ]


Więcej aktualności

Kolejna edycja: kwiecień 2019 r.

Targi Maszyn i Narzędzi do Obróbki Drewna DREMASILESIA to kompleksowa oferta dla małych i średnich przedsiębiorstw z branży drzewnej i meblarskiej, obejmująca maszyny i narzędzia do obróbki drewna, procesy pomocnicze (systemu transportu wewnętrznego pakowania i składowania), komponenty do produkcji mebli, kleje i chemikalia dla przemysłu drzewnego i meblarskiego a także wyroby z drewna: podłogi, tarasy, drzwi, okna.

[ Wstecz ]Zobacz również


Usługi


IDEAEXPO.MTP

kreator

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact